Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2014

Όμιλος τίτλου 11η αγωνιστική (22-2-2014)

ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος 1-2

11η νίκη για τον Μινώταυρο σε 11 αγώνες στον όμιλο τίτλου στην προσπάθεια που κάνει η ομάδα μας για την κατάκτηση του 11ου πρωταθλήματος της.
Δυνατά μπήκαν οι παίχτες του Γιάννη Μαρκάκη στο παιχνίδι και κατάφεραν να προηγηθούν στο...11' με τον Περδικάκη μετά από πάσα του Ντακουνάκη.
Ο ΔΑΑΟΧ κατάφερε να ισοφαρίσει στο 20' μετά από λάθος της άμυνας σε 1-1 (σκορ ημιχρόνου)
Το δεύτερο ημίχρονο ήταν ένας μονόλογος για την ομάδα μας που έψαξε το 2ο γκολ από την αρχή, χάνοντας την μία ευκαιρία πίσω από την άλλη.
Τελικά το γκολ ήρθε στο 59' από τον Κελαϊδή μετά από εκτέλεση φάουλ του Καλαϊτζάκη.