Έχασε στα Καθιανά.

Όμιλος τίτλου 7η αγωνιστική
                                       Πανακ/κός-Μινώταυρος 2-1

Έχασε σήμερα το πρωί στο ντέρμπι η ομάδα μας και τώρα ..."κυνηγάει".
Οι πρωταθλητές προηγήθηκαν στο 3' με τον Δημούση 0-1 για να ισοφαρίσει το Ακρωτήρι στο 25' με πέναλτι.
Στο 2ο ημίχρονο οι αριθμητικές ισορροπίες δια ταράχτηκαν με την ομάδα μας να μένει στο 65΄ με 10 παίχτες με αποβολή του Ντακουνάκη με 2η κίτρινη!.
Δύο λεπτά πριν το τέλος ο διαιτητής αποκατέστησε την αριθμητική ισορροπία αφήνοντας και το Ακρωτήρι με 10 παίχτες αφού όμως η ομάδα του Ακρωτηρίου είχε προηγηθεί με 2-1 (70΄).
Τεράστια ευκαιρία στο τέλος για την ομάδα μας με τον Δημούση να μην καταφέρνει να νικήσει τον Γύπαρη.
Μινώταυρος: Αρχοντάκης, Γκούντελος, Πατεράκης (75' Καράκης), Στρατουδάκης, Βαρδάκης, Κιτράκης, Καλέλλης (75' Μυριδάκης), Ντακουνάκης, Καλαϊτζάκης (82' Κουνάκης), Περαθωράκης, Δημούσης.