Εντός έδρα ισοπαλία.

Όμιλος τίτλου 4η αγωνιστική
                                       Μινώταυρος-Ίνκα 1-1

Εντός έδρας ισοπαλία για την ομάδα μας το Σάββατο στις Μουρνιές.
Η ομάδα του Ινκα απέσπασε τον βαθμό της ισοπαλίας εκμεταλλευόμενη την μέτρια εμφάνιση της ομάδας μας σε ένα ντέρμπι που τα είχε όλα... 2 γκολ 2 πέναλτι,  δοκάρια και αποβολές.
Το Ίνκα προηγήθηκε 0-1 με μακρινή εκτέλεση φάουλ στο 30' μετά από λάθος εκτίμηση του Αρχοντάκη (σκορ ημιχρόνου).
Στο 2ο ημίχρονο ο Ντακουνάκης για την ομάδα μας κέρδισε πέναλτι και αποβολή σε τετ α τετ. Το πέναλτι εκτέλεσε ο ίδιος κάνοντας το 1-1 στο 70' ενώ 10 λεπτά αργότερα ήταν σειρά του Ίνκα να κερδίσει πέναλτι και την αποβολή του Πατεράκη. Η εκτέλεση όμως ήταν κακή άουτ.
Στις καθυστερήσεις του αγώνα το δοκάρι γλίτωσε την ομάδα μας από τα χειρότερα..
Μινώταυρος: Αρχοντάκης, Γκούντελος, Κελαϊδής, Πατεράκης, Βαρδάκης, Στρατουδάκης, Κυτράκης, Μυριδάκης (73' Τρουλινός), Καλαϊτζάκης (65' Καλέλλης), Περαθωράκης, Ντακουνάκης.